Řízená degustace portugalských vín - Zámek Čakovice

450 Kč
Vyprodáno

Degustace 12ti vzorků portugalských vín na půdě Čakovického zámku. Společně ochutnáme vína napříč Portugalskem. Ochutnávku doplním fotkami a vyprávěním o jednotlivých portugalských vinařských regionech. Kromě vína ochutnáte i portugalský olivový olej, tradiční tremocos a také olivy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ráda bych vás pozvala na degustaci portugalských vín na půdě Čakovického zámku. Degustace se bude konat 24. května a bude začínat v 18:00. Společně ochutnáme vína napříč Portugalskem. Součástí degustace bude také promítání fotek z jednotlivých vinařských regionů a přidám i pár tipů na zajímavá místa v Portugalsku. V degustačním listu nebude chybět typické portugalské lehké zelené víno, a to bílé i růžové. Samozřejmostí jsou také bohatá a plná červená vína a v samém závěru degustace pak ochutnáte tradiční portugalská dolihovaná vína z nich nejznámější je samozřejmě proslavené portské víno. 

Kromě vín vám nabídnu ochutnávku portugalského olivového oleje, oliv a tradičních tremocos. Ptáte se co jsou to ty tremocos? Přihlaste se na degustaci a vše se dozvíte :-). Budu se na vás těšit a doufám, že si společný večer užijeme. 

Zámek Čakovice, 24. května od 18h (Cukrovarská 1, 196 00 Praha-Čakovice)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Pod naší značkou najdete plátěné tašky s portugalskými motivy a do budoucna se budeme snažit o přidání dalších produktů s naší originální grafikou.