Jsme CerFis wines

Seznámili jsme se na vysoké škole, kde jsme studovali ekonomii. Společnost CERFIS WINES s.r.o. jsme založili v červenci roku 2011, po Petřině návratu ze studijního pobytu v Portugalsku. Začínali jsme pouze s on-line prodejem vín. Postupně jsme hledali velkoobchodní partnery pro odběr námi dováženého zboží a díky tomu dnes můžete naše produkty zakoupit i ve vinotékách a obchodech s delikatesami. Více o našich partnerech naleznete v sekci Kde koupit naše produkty. Dnes provozujeme i vlastní kamenné obchody v Praze a v Trutnově. V létě 2013 jsme začali dovážet extra panenské olivové oleje, olivy a tremoco. Do našeho sortimentu následně přibyly i vyhlášené portugalské sardinky. Věříme, že Vás portugalské produkty nadchnout stejně jako nás.

Specializujeme se na:


Tým CerFis wines

Petra Nováková, velkoobchod a obchod v Praze

Miluji Portugalsko, proto jsem se rozhodla prodávat portugalská vína a olivové oleje. Ve firmě se starám o dovoz vína a veškeré papírování kolem, z kterého mi jde často hlava kolem. Když už vína a oleje dorazí do České republiky, snažím se nadchnout zákazníky pro jejich nákup a tajně doufám, že je naše produkty zaujmou tak, jako před časem mě. Co mně dělá ale největší radost, je prezentování vín v rámci řízených degustací, festivalů a vinobraní. Je vždy příjemné pobavit se s našimi zákazníky osobně. Věnovat se vám budu v naší vinotéce v pražském Karlíně.

S čím se na mě můžete obrátit?

  • Líbí se Vám naše produkty a chcete je také prodávat? Sestavíme spolu optimální nabídku pro Vaši vinotéku, vinný bar, obchod s delikatesami či restauraci.
  • Chcete potěšit vaše obchodní partnery zajímavými portugalskými víny? Společně vymyslíme, jak jim udělat radost.
  • Chcete ochutna naše vína? Degustaci společně sestavíme podle Vašich představ.
  • Potřebujete vyřešit něco ohledně faktur? Jsem tu pro Vás :).
  • Chystáte se do Portugalska a potřebujete pár tipů? Ráda Vám poradím.

Vilém Fischl, e-shop a obchod v Trutnově

Já jsem puntičkář, což je vlastnost, která se mně výborně hodí při balení vašich balíků. Naši zákazníci tak mají jistotu, že balík dorazí v pořádku. Jsem také autorem všech produktových fotek na našem e-shopu a  pokud se rozhodnete objednat si u nás řízenou degustaci, tak vás, doufám, zaujmou i mé fotky přímo z Portugalska. Na starost mám také náš kamenný obchod v Trutnově ve Farské ulici, kde se určitě zastavte, až budete mít cestu kolem. Rád se vám budu věnovat.

Obraťte se na mě v případě, že
  • potřebujete poradit s výběrem vína nebo olivového oleje, nebo si nevíte rady s čímkoliv na našem e-shopu.
  • by se i přes pečlivé balení náhodou něco přihodilo. Volejte mi ve dne v noci a obratem domluvíme řešení.
  • si chcete vybrat vína, nebo převzít objednávku z e-shopu v našem obchodě v Trutnově a nestihnete to během otevírací doby. Kontaktujte mě a domluvíme se na hodině, která se bude hodit Vám.