Jsme CerFis wines

Seznámili jsme se na vysoké škole, kde jsme studovali ekonomii. Společnost CERFIS WINES s.r.o. jsme založili v červenci roku 2011, po Petřině návratu ze studijního pobytu v Portugalsku. Začínali jsme pouze s on-line prodejem vín. Postupně jsme hledali velkoobchodní partnery pro odběr námi dováženého zboží a díky tomu dnes můžete naše produkty zakoupit i ve vinotékách a obchodech s delikatesami. Více o našich partnerech naleznete v sekci Kde koupit naše produkty. Dnes provozujeme i vlastní kamenný obchod v Trutnově. V létě 2013 jsme začali dovážet extra panenské olivové oleje, olivy a vinné octy . Věříme, že Vás portugalské produkty nadchnout stejně jako nás.

Specializujeme se na:


Tým CerFis wines

Petra Čermáková, obchodní zástupce

Miluji Portugalsko, proto jsem se rozhodla prodávat portugalská vína a olivové oleje. Ve firmě se starám o dovoz vína a veškeré papírování kolem, z kterého mi jde často hlava kolem. Když už vína a oleje dorazí do České republiky, snažím se nadchnout zákazníky pro jejich nákup a tajně doufám, že je naše produkty zaujmou tak, jako před časem mě. Co mně dělá ale největší radost, je prezentování vín v rámci řízených degustací, festivalů a vinobraní. Je vždy příjemné pobavit se s našimi zákazníky osobně.

S čím se na mě můžete obrátit?

  • Líbí se Vám naše produkty a chcete je také prodávat? Sestavíme spolu optimální nabídku pro Vaši vinotéku, vinný bar, obchod s delikatesami či restauraci.
  • Chcete potěšit vaše obchodní partnery zajímavými portugalskými víny? Společně vymyslíme, jak jim udělat radost.
  • Chcete ochutna naše vína? Degustaci společně sestavíme podle Vašich představ.
  • Potřebujete vyřešit něco ohledně faktur? Jsem tu pro Vás :).
  • Chystáte se do Portugalska a potřebujete pár tipů? Ráda Vám poradím.

Vilém Fischl, mág přes balení balíků

Já jsem puntičkář, což je vlastnost, která se mně výborně hodí při balení vašich balíků. Balení mi sice zabírá poměrně dost času, ale vy můžete mít jistotu, že balík dorazí v pořádku. Jsem také autorem všech produktových fotek na našem e-shopu a  pokud se rozhodnete objednat si u nás řízenou degustaci, tak vás, doufám, zaujmou i mé fotky přímo z Portugalska. Na starost mám také náš kamenný obchod v Trutnově ve Farské ulici, kde se určitě zastavte, až budete mít cestu kolem. Budu rád.

Obraťte se na mě v případě, že
  • potřebujete poradit s výběrem vína nebo olivového oleje, nebo si nevíte rady s čímkoliv na našem e-shopu.
  • by se i přes pečlivé balení náhodou něco přihodilo. Volejte mi ve dne v noci a obratem domluvíme řešení.
  • si chcete vybrat vína, nebo převzít objednávku z e-shopu v našem obchodě v Trutnově a nestihnete to během otevírací doby. Kontaktujte mě a domluvíme se na hodině, která se bude hodit Vám.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.