Řízená degustace portugalských vín - kavárna UFFO Trutnov

450 Kč
Skladem (>6 ks)

Degustace 12ti vzorků portugalských vín v kavárně UFFO v Trutnov. Společně ochutnáme vína napříč Portugalskem. Ochutnávku doplníme fotkami a vyprávěním o jednotlivých portugalských vinařských regionech. Kromě vína ochutnáte i portugalský olivový olej, tradiční tremocos a také olivy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rádi bychom vás pozvali na degustaci portugalských vín v kavárně UFFO v Trutnově. Degustace se bude konat ve čtvrtek  27. června a bude začínat v 18:00. Společně ochutnáme vína napříč Portugalskem. Součástí degustace bude také promítání fotek z jednotlivých vinařských regionů a přidáme i pár tipů na zajímavá místa v Portugalsku. V degustačním listu nebude chybět typické portugalské lehké zelené víno. Samozřejmostí budou bohatá a plná červená vína a v samém závěru degustace ochutnáte tradiční portugalská dolihovaná vína. 

Kromě vín vám k ochutnání nabídneme i portugalské olivové oleje, oliy a tradičních tremocos. Ptáte se co jsou to ty tremocos? Přihlaste se na degustaci a vše se dozvíte :-). Budeme se na vás těšit a věříme, že si společný večer užijeme. 

Kavárna UFFO (vlevo), 27. června od 18h (náměstí Republiky 999, Trutnov)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Pod naší značkou najdete plátěné tašky s portugalskými motivy a do budoucna se budeme snažit o přidání dalších produktů s naší originální grafikou.