Oznámení o ukončení spolupráce s Českou poštou

Vážení zákazníci,

někteří z vás možná zaregistrovali, že v průběhu května ubyla z naší nabídky možnost dopravy Českou poštou. Zrušení Balíku Do Ruky i Balíku Na Poštu jsme dlouze zvažovali. Pro ukončení spolupráce jsme se rozhodli především proto, že Česká pošta byla naším nejdražším a zároveň nejnespolehlivějším partnerem. Balíky jsme museli složitě a nákladně balit, a pošta navíc přestala garantovat doručení do druhého dne. Nový ceník pošty zároveň vaše balíky velmi prodražil, což ve spojení se současným zhoršením služeb nedávalo smysl.

Nadále budeme velmi rádi využívat služeb kurýra Messenger. Tento dopravce je pro vás nejlepší a nejlevnější volbou, jak k Vám bezpečně doručit naše křehké zboží. Zároveň jsme nadmíru spokojeni se lhůtami dodání a také s tím, že při balení nemusíme používat zbytečný obalový materiál navíc. Messenger totiž s vašimi balíčky zachází výhradně ručně. Možnost poškození je tedy minimální.

Věříme, že pro vás tato změna nebude komplikací a že i ti z vás, kteří do teď využívali služeb pošty, budou velmi mile překvapeni službami nového dopravce.

Vilém a Petra