Novinky v naší nabídce

Už jste ochutnali novinky z naší nabídky? Že ne? Tak si je pojďme představit.

Gigo DOC 2016 - úplnou novinkou v naší nabídce je červené víno Gigo (čti žigu). Jeho domovem je oblast Douru a my očekáváme, že se rychle zařadí mezi naše červené bestsellery, po bok vín Mariana nebo Ecos. Jde o suché červené víno s perfektním aroma tmavého lesního ovoce a příjemně zakulacenou tříslovinou. Slovo Gigo v portugalštině znamená výraz pro proutěný koš na sběr vinné révy.

Vale da Raposa Reserva DOC 2016 - vína z vinice Vale da Raposa (v překladu liščí údolí) jsou v naší nabídce od úplného začátku. Stejně tak "Raposa Reserva" je už stálicí v našem portfoliu vín z Doura. Nově pouštíme do prodeje ročník 2016, který si rozhodně nenechte ujít. Nejen podle nás jde o výjimečné víno. V jeho bohatém aroma najdete například tóny malin, fialek nebo také borovice a hořké čokolády. 

Mariana Brut šumivé bílé - máte rádi suchá šumivá vína? Pak určitě vyzkoušejte novou Marianu Brut. Všechna vína, nesoucí jméno jeptišky Mariana, jsou zárukou dobré volby a ani v případě tohoto Blanc de Blancs Brutu neuděláte chybu.

gigo-raposa-mariana