Zrnková káva Nicola Selecto Aromático 250g

 
 
typ: zrnková káva
odrůdy: směs Arabica a Robusta
 
hmotnost balení: 250g

cena za kilogram:
 840 Kč
doporučená spotřeba: září 2019
Dostupnost Vyprodáno
160 Kč
Kód produktu CW1023
Značka Nicola Cafés
Kategorie Káva Nicola Cafés
 

Charakteristika kávy

Nicola Selecto Aromático je perfektně vyvážná směs zrn Arabiky a Robusty. Tato středně pražená směs, určená pro domácí i profesionální přípravu kávy vás potěší svou plností a velmi bohatým aroma.

 Skladování

Balení s jednocestným ventilem skladujte v chladu a temnu. Po rozbalení spotřebuje ideálně do dvou týdnů.
SPOTŘEBA 10/2019

Historie značky Nicola

Nicola Cafés je nejstarší evropská značka kávy, jejíž tradice sahá do roku 1779. Jméno Nicola původně nesla vyhlášená lisabonská kavárna, která později dala jméno v současnosti nejprodávanější kávě v hlavním městě Portugalska. Portugalsko samozřejmě není domovem kávovníků. Ve směsích Nicola Cafés proto naleznete vybrané kávy až z 12 vyhlášených regionů z celého světa.

Typ zrnková
Odrůdy Arabica, Robusta
Váha 250g

Káva značky Nicola je v současnosti nejoblíbenější kávou v Lisabonu. Téměř každá druhá kavárna a restaurace v Lisabonu připravuje kávu Nicola. Značka se stala oblíbenou již v roce 1779. Již na počátku 18. století byly kavárny důležitým místem pro setkání spisovatelů a politiků.Od té doby její obliba u obyvatel Lisabonu stále neklesla. V 19. století firma Nicola uvedla na trh kávu řady Gourmet určenou pro opravdové milovníky kávy. V Lisabonu na náměstí Rossio můžete navštívit turisty vyhledávanou kavárnu Nicola. Tato kavárna byla otevřena již v roce 1929.

Kávová zrna jsou pražena při nižší teplotě a déle než je obvyklé například v Itálii. Výsledkem je velmi jemná a vyvážená chuť. My nabízíme kávy pouze ve variantě zrnkové. nicola

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.