Kalendář akcí

Abychom Vám s našimi produkty byli ještě blíž, účastníme se mnohých vinařských akcígastro festivalů. Níže naleznete seznam akcí, na kterých se s Vámi rádi potkáme a kde můžete naše vína a olivové oleje ochutnat a zakoupit.

doprava-stickerNa uvedené akce vám dovezeme všechny vaše objednávky zdarma!

Při dokončování objednávky v našem internetovém obchodě stačí ve volbě dopravy zvolit možnost doručení zdarma na Vámi požadovanou akci. Zboží Vám osobně přivezeme a Vy ušetříte náklady na dopravu. Objednaná vína nebo olivové oleje si u nás klidu převezmete kdykoliv v průběhu akce. Platba předem není podmínkou.


Únor

26. 2. Listování v Trutnově

Populární akce Listování se opět odehraje v kinosále ZŠ Mládežnická. Tentokrát s podtitulem A taková to byla láska ... s účinkujícími Věrou Hollou a Zdeňkem Černínem. My pro vás opět připravíme malý vinný bar s možností zakoupit rozlévané víno nebo rovnou celou lahev. Těšíme se na vás od 19 hodin.

28. 2. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Hradci Králové

Téměř tradiční únorová degustace se odehraje ve středu 28. února v Hradci Králové. Celou ochutnávku pořádá Česká vinotéka U svatého Václava, na kterou se také obracejte při rezervaci míst a také s dalšími dotazy. Telefon do vinotéky je 605 280 258.


Březen

10.3. Festival delikátních chutí Praha

V sobotu 10. března se s vámi rádi potkáme na akci Festival delikátních chutí. Akce se koná v prostorách Novoměstské radnice od 10 do 18 hodin. Podtitulem akce je Poznejte, jak chutná svět. Přijďte k našemu stánku poznat, jak chutnají portugalská vína a olivové oleje. Těšíme se.

19.3. Listování v Trutnově

A zase Listování. Tentokrát s Radimem Uzlem a Danielou Kovářovou. Podtitulem tohoto autorského čtení je Jak se žije padesátkám, aneb čarodějnice neupalovat! My pro vás opět perfektně nachladíme naše vína a budeme se těšit na viděnou v kinosále ZŠ Mládežnická. Akce tentokrát začíná v 19 hodin. Vína pro vás budou tradičně připravena o hodinu dřív. Dorazte proto s předstihem, nebo si celou lahev kupte přímo do sálu. :)


Duben

13.4. Listování v Trutnově

A zase Listování v kině základní školy Mláděžnická. Asi nejžádanější Listování této sezony Autorské čtení s Karin Babinskou a jejím hostem Richardem. My si pro vás opět připravíme skvěle nachlazená vína. Listování začíná v 18 hodin. Vína pro vás budou připravena již od 17 hodin. Do kinosálu je možné zakoupit láhev vína s sebou

26.4. Listování v Trutnově

Opět oblíbené autorské čtení v kině základní školy Mláděžnická. Téma tohoto Listování je Nejlepší kniha o Fake News!!!. Účinkovat budou Alan Novotný (alt.Jan Brožek) a Jiří Ressler. My se na vás opět budeme těšit s našimi víny. Listování začíná ve 20 hodin. Vína pro vás budou připravena již od 19 hodin. Do kinosálu je možné zakoupit láhev vína s sebou

28.4. Hradecké nábřeží gurmánů - chuť jara

Novinkou v naší road show jsou pro letošní rok dvě akce na náplavce v centru Hradce Králové. Ta dubnová nese podtitul Chuť jara. My se na vás budeme těšit s našimi víny a olivovými oleji. Přijďte s námi příjemně strávit sobotní den.


Květen

12.5. Festival ambasád Praha

Festival ambasád na Praze 6 na Vítězném náměstí si nenechte ujít. Akce probíhá od 8 do 16 hodin a jde o jakýsi farmářský trh, který pořádají ambasády nejrůznějších zemí světa. Na nás narazít v portugalské části a určitě se bude na co těšit!  

22.5. Listování v Trutnově

A zase Listování!  Tentokrát na téma Byl jsem při tom. Účinkovat budou Tomáš Drápela, Věra Hollá a Pavel Oubram. Vilém opět perfektně vychladí vína a bude se na vás těšit v listovací kavárničce. Listování začíná ve 20:30 hodin. Vína pro vás budou připravena o hodinu dřív! Do kinosálu je možné zakoupit láhev vína s sebou

26.5. Trutnovské vinařské slavnosti

V Trutnově jsme doma, a proto nemůžeme na zdejším svátku vína chybět. Zastavte se ochutnat nové ročníky vín a vyzkoušet nové olivové oleje v naší nabídce. Letošní 14. ročník se tradičně odehraje ve staré radnici na Krakonošově náměstí. A stejně tak tradiční bude i čas konání akce od 10 do 16 hodin. 


Červen

16.6. Food Festival Všechny chutě světa - Dobřichovice

Nenechte si ujít již 6. ročník food festivalu na zámku v Dobřichovicích. U naše stánku vám nabídneme skvěle vychlazená Vinho Verde, výběr červených vín, různé olivové oleje a chybět nebudou ani naše populární sardinky. Objednávky z našeho eshopu Vám i do Dobřichovic zdarma rádi přivezeme. Akce trvá od 10 do 21 hodin.

22.-23.6. United Islands of Prague - Karlín

V rámci festivalu Unite Islands of Prague se s Vámi rádi potkáme v našem obchodě v pražském Karlíně na adrese Křižíkova 459/72. Obchod bude po dobu festivalu otevřený. Osvěžit se u nás bude možné perfektně nachlazeným Vinho Verde a dalšími víny. 


Srpen

24.-25.8. Pardubický festival vína a vinařská noc

Do Pardubic prostě nemůžeme nepřijet. Zastavte se ochutnat naše vína a olivové oleje. Podrobnosti akce upřesníme hned, jak nám budou známy.


Září

6.9. Listování v Trutnově

Po letní pauze zaseListování. Tentokrát s Věrou Hollou, Tomášem Drápelou a Pavlem Oubramem. Podtitulem tohoto autorského čtení je Kluk z kostek. My pro vás opět perfektně nachladíme naše vína a budeme se těšit na viděnou v kinosále ZŠ Mládežnická. Akce tentokrát začíná až ve 20:30. Vína pro vás budou tradičně připravena o hodinu dřív. Dorazte proto s předstihem, nebo si celou lahev kupte přímo do sálu. :)

8.9. Trojské vinobraní

Do pražské Troji jezdíme pravidelně už mnoho let. A ani letos nebudeme chybět s našimi víny a olivovými oleji. Jako každoročně vám budeme k dispozici až do úplného závěru festivalu, dokud nás pořadatelé, tma nebo počasí nevyženou. Tak na viděnou v Troje! 

15.9. Zažít Karlín jinak

Protože jsme doma už i v pražské Karlíně, rádi se zúčastníme "sousedské slavnosti" Zažít Karlín jinak. Čas, kdy otevřeme vinotéku včas upřesníme na našem Facebooku. Připravena budou perfektně nachlazená vína nebo degustace olivových olejů. Tak na viděnou v naší vinotéce na adrese Křižíkova 459/72. 

22.9. Hradecké nábřeží gurmánů - chuť podzimu

Novinkou v naší road show jsou pro letošní rok dvě akce na náplavce v centru Hradce Králové. Ta dubnová nesla podtitul Chuť jara. Zářijová se ponese v duchu chutí podzimu. My za vámi do Hradce opět přijedeme s našimi víny a olivovými oleji. Přijďte s námi příjemně strávit sobotní den.

22.9. Vinobraní na Grébovce

I Vinobraní na Grébovce pro nás bude letos premiérou. Zastavte se na sklenku vychlazeného Vinho Verde nebo jiné víno z naší široké nabídky. Celá akce bude doprovázena bohatým kulturním programem. 

28.9. Hradecký koštýř 

Tradičně poslední venkovní akce roku a jako vždy ve sváteční den. Na Hradeckém koštýři nebudeme chybět ani letos.


Říjen

26.10. Listování v Trutnově

A zase budeme listovat! Tentokrát s Petrou Bučkovou a Alanem Novotným. Podtitulem tohoto autorského čtení Svatá Barbora. My pro vás opět perfektně nachladíme naše vína a budeme se těšit na viděnou v kinosále ZŠ Mládežnická. Akce tentokrát začíná až ve 20:00. Vína pro vás budou tradičně připravena o hodinu dřív. Dorazte proto s předstihem, nebo si celou lahev kupte přímo do sálu. :)


LISTOPAD

16.11. Listování v Trutnově

I v listopadu budeme listovat! Tentokrát netradičně s básníkem, harmonikářem, režisérem, cestovatelem a spisovatelem Václavem Koubkem. Listovací kavárnička včetně našich vín bude připravena od 18 hodit v kinosále ZŠ Mládežnická. Samotné Listování začíná v 19 hodin. Zastavte se na skleničku!  

17.11. Den vína v Kolonádě v Janských Lázních

V sobotu se na vás budeme těšit na nové akci. Den vína v Kolonádě by měl být do příštích let tradicí. Přijďte podpořit první ročník. Akce trvá od 10 do 18 hodin a v odpoledních hodinách se můžete těšit na živou cimbálovku.


Prosinec

2.12. Rozsvěcení vánočního stromu v Trutnově

Tradiční akce na Krakonošově náměstí a s ní spojený náš poctivý svařák a horké portské. Tuhle akce si prostě nemůžete nechat ujít! 

3.12. Narozeninové Listování v Trutnově

Tentokrát narozeninová Listovačka! Těšit se můžete na Dominika Landsmana a Zuzanu Hubeňákovou. Především se ale připravte na malou velkou párty. Listovací kavárna bude tentokrát k dispozici před i po představení, protože slavíme narozeniny! 

7.-8.12. Malé adventní trhy UFFO Trutnov

A další tradiční předvánoční akce. Tentokrát trhy v Uffu, kde už také nemůžeme chybět. I letos na nás na trzích narazíte v pátek a v sobotu. Zastavte se ochutnat naše portská vína a olivové oleje. Chybět nebude ani náš červený svařák a pravé horké portské. Tak na viděnou v Uffu.  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.