Kalendář akcí

Abychom Vám s našimi produkty byli ještě blíž, účastníme se mnohých vinařských akcí a gastro festivalů. Níže naleznte seznam akcí, na kterých se s Vámi rádi potkáme a kde můžete naše vína a olivové oleje ochutnat.

doprava-stickerNa uvedené akce vám dovezeme všechny vaše objednávky zdarma!

Při dokončování objednávky v našem internetovém obchodě stačí ve volbě dopravy zvolit možnost doručení zdarma na Vámi požadovanou akci. Zboží Vám osobně přivezeme a Vy ušetříte náklady na dopravu. Objednaná vína nebo olivové oleje si u nás klidu převezmete kdykoliv v průběhu akce. Platba předem není podmínkou.


Leden

18.1. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Hradci Králové

Na středu 18.1. pro vás spolu s Českou vinotékou U sv. Václava připravujeme degustaci portugalských vín a olivových olejů. Ochutnávku jako vždy doplníme o promítání našich fotografií z cest po Portugalsku. Svá místa si rezervujte buď přímo ve vinotéce na Malém náměstí 113 nebo volejte na 605 280 258.

26.1. Svátek vína Silénos v Hradci Králové

O týden později opět v Hradci! Tentokrát se s námi můžete potkat v hradeckém Aldisu na akci s názvem Svátek vína Silénos. Akce s podtitulem "letem vinařským světem" rozhodně stojí za Vaši pozornost. Proto si 26. ledna rozhodně poznamenejte do diáře. Doprovodný program zajistí kapela One Line Session a také tanec finalistů soutěže Star Dance Evy Krejčířové a Marka Dědíka. Do Aldisu vám rádi zdarma přivezeme objednávky z našeho e-shopu.


Únor

14. 2. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Praze

Na úterý 14.2. pro vás spolu s panem Petrem Kolárem připravujeme řízenou degustaci portugalských vín a olivových olejů v Praze. Ochutnávka bude samozřejmě doprovázena promítáním našich fotografií z cest po Portugalsku a odehraje se v příjemném prostředí kavárny Café Lajka na Praze 7. Svá místa si včas rezervujte přímo u pořadatele na telefonu 777 744 331.

24. 2. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Horním Maršově

Pátek 24.2. bude ve vinotéce Nade dnem v Horním Maršově ve znamení ochutnávky našich vín a olivových olejů. Rezervaci míst zajistíte u nové provozovatelky vinotéky paní Evy Hladíkové na telefonu  604 611 463 nebo přímo ve vinotéce. Degustace bude tradičně doprovázena promítáním fotografií z našich cest po Portugalsku.


Březen

4. 3. MINT: Weekend Market Praha Holešovice

Po zimní přestávce s v Pražské tržnici v Holešovicích opět rozjíždějí pravidelné sobotní MINT Weekend Markety, jejichž občasnými účastníky budeme i v tomto roce. Hned na prvním letošním MINTu nás můžete navštívit v čase 9-18 hodin a zároveň si sem můžete nechat zdarma doručit své objednávky z našeho e-shopu. Do Holešovic tradičně přivezeme naše olivové oleje, některá vína a pokud bude počasí nakloněno, uvaříme i náš oblíbený poctivý svařák. Vstup na akci je zdarma. Více informací najdete na Facebookovém profilu akce.


DUBEN

5. 4. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Hradci Králové

A opět v Hradci. Tentokrát ale nově ve vinotéce IN VINO. Na degustaci představíme bílá a červená vína z několika portugalských regionů a degustaci vín klasicky zakončíme sladkou tečkou v podobně portských vín. Na závěr večera bude tradičně možné ochutnat i naše olivové oleje. Ochutnávka bude opět doprovázena fotkami. Rezervace míst je možná na telefonu 776 705 628 nebo přímo ve vinotéce na adrese V Kopečku 163. Těšíme se!

8. 4. Náplavka Street Food Praha - Smíchovská Náplavka

Sem se vracíme moc rádi! Smíchovskou Náplavku jsme si oblíbili a ve spojení s festivalem Street Food se bude určitě na co těšit. My přivezeme portugalská vína na prodej i rozlev, olivové oleje, olivy a chybět nebudou ani naše epesní sardinky. Neváhejte a posílejte objednávky na shop. Rádi vám je přivezeme na Smíchovskou Náplavku zdarma. Akce je otevřena od 10 do 19 hodin. Tak na shledanou na Náplavce! 

22. 4. MINT: Weekend Market Praha Holešovice

Pro nás letošní druhý MINT Weekend. Mezi 9. a 18. hodinou vám opět bude v Holešovické tržnici k dispozici Petra s našimi olivovými oleji, olivami, sardinkami a vybranými druhy vín. I na tento MINT vám rádi přivezeme objednávky z našeho shopu.


Květen

13. 5. Festival ambasád Praha Kulaťák

Netradiční akce, kterou si rozhodně nenechte ujít. Ochutnáte zde dobroty z nejrůznějších zemí. U našeho stánku budou k ochutnání i zakoupení portugalská vína, olivové oleje a sardinky. I na Kulaťák Vám rádi přivezeme objednávku z našeho e-shopu zdarma. Akce trvá od 8 do 16 hodin.

20. - 21. 5. BOSCH FRESH FESTIVAL Plzeň

Fresh Festival je pro nás už tradiční záležitostí. V Plzni se ale letos představíme poprvé. Na našem stánku bude k ochutnání a k zakoupení kompletní nabídka našich olivových olejů a oliv. Zdarma Vám samozřejmě i do Plzně přivezeme jakoukoliv objednávku z našeho e-shopu

27. 5. Trutnovské vinařské slavnosti

Po roce opět na domácí půdě! Na Trutnovských vinařských slavnostech prostě nesmíme chybět. Využijte příležitosti a zastavte se u našeho stánku ochutnat vína a olivové oleje. Určitě bude na co se těšit.  


Červen

3. 6. Zahájení lázeňské sezony Janské Lázně

Naplánujte si na sobotu prima den v horském lázeňském městě. U našeho stánku si ho zpříjemníte rozlévaným portugalským vínem. Samozřejmě přivezeme i naše olivové oleje a sardinky. Tak na viděnou v Janských Lázních. 

10.6. Fishkus Praha Smíchovská náplavka

Náplavka, naše nejoblíbenější místo bude tentokrát hostit festival rybích specialit Fishkus a my opět budeme součástí. Připravíme pro vás skvěle nechlazená Vinho Verde a další vína, která se budou perfektní hodit k rybím pokrmům a seafood jídlům. K zakoupení budou na místě i naše olivové oleje a sardinky a samozřejmě i na náplavku vám rádi přivezeme objednávky z našeho e-shopu.

17.6. Food Festival Všechny chutě světa Dobřichovice

Jak název akce napovídá, připravte své chuťové pohárky na nával všech možných chutí. V areálu zámku v Dobřichovicích se na vás od 10 do 21 hodin budeme těšit i my s našimi víny a olivovými oleji. V našem stánku bude samozřejmě možné vyzvednout i objednávky z našeho e-shopu s dopravou zdarma.

17. - 18. 6. BOSCH FRESH FESTIVAL Pardubice

Pardubické dostihové závodiště se opět na dva dny otevře všem gurmánům a my tradičně nabídneme naše olivové oleje a olivy. Těšíme se na setkání se všemi našimi stálými zákazníky a velmi rádi u našeho stánku přivítáme i nováčky. Nezapomeňte si včas udělat objednávky na našem e-shopu a my vám je do Pardubic zdarma přivezeme.

25.6. Prague Ice Cream Festival 

Ač je festival zaměřený především na zmrzlinu, dobré víno se na horkou letní neděli také skvěle hodí. My pro vás skvěle nachladíme zelená vína Vinho Verde a na místě vám rádi připravíme koktejly z portských vín. Akce probíhá od 10 o 19 hodin před výstavištěm v Holešovicích. Objednávky z našeho e-shopu samozřejmě zdarma přivezeme i na zmrzlinový festival.


ČERVENEC

1. 7. Na grilu tour Praha Střelecký ostrov 

Po roce zase na Střeláku. Tentokrát v rámci akce Na grilu tour, kterou určitě zařaďte do vašeho diáře. Těšit se můžete na spoustu skvělých stánků a na perfektní doprovodný program. My se na vás budeme těšit s našimi víny a olivovými oleji. Samozřejmě i na Střelák si můžete objednat zboží z našeho e-shopu a kdykoliv mezi 10. a 22. hodinou si ho zdarma převzít.


Srpen

25. -26.8. Pardubický festival vína a vinařská noc

Do Pardubic prostě nemůžeme nepřijet. Letos jde navíc již o 20. ročník festivalu vína na pardubickém zámku. Zastavte se ochutnat naše vína a olivové oleje. Na vinařskou noc perfektně nachladíme zelená vína, proto se připravte na párty v portugalském stylu. Samozřejmě i do Pardubic Vám rádi přivezeme jakoukoliv objednávku z našeho e-shopu.


Září

9. 9. Vinobraní na Kuksu

Kuks je naší tradiční zastávkou na naší podzimní tour. Předprodej vstupenek tentokrát probíhá přes Ticketpro. I na Kuks Vám rádi zdarma doručíme objednávky z našeho e-shopu. Akce probíhá od 9 do 19 hodin v areálu hospitalu.

16. 9. Trojské vinobraní

A další tradiční akce. Tentokrát v nádherných zahradách Trojského zámku. Pokud vyjde počasí, určitě si nenechte toto vinobraní s klidnou atmosférou ujít. Náš stánek s perfektně chlazenými víny vám bude jako vždy k dispozici až do tmy :). Nezapomeňte si také včas objednat víny, oleje, olivy nebo sardinky na našem e-shopu. Objednávku vám zdarma do Prahy přivezeme.

23. 9. Jičínský festival vína

Druhý ročník Jičínského festivalu vína si nenechte ujít. Třeba už jen proto, že letos bude i s naší účastí. Akce začíná v 10 hodin na nádvoří zámku v Jičíně. Samozřejmě i sem Vám rádi doručíme objednávku z našeho e-shopu zdarma.

28. 9. Hradecký koštýř 

Ve sváteční den, tentokrát připadá na čtvrtek, se opět uvidíme v Hradci Králové na již 10. ročníku akce Hradecký koštýř. Tradičně byste na nás měli narazit na nádvoří Městské hudební síně. Nezapomeňte si v čas objednat na našem eshopu a my Vám jakoukoliv objednávku do Hradce přivezeme zdarma.


řÍJEN

13.10. Galerijní noc v galerii města Trutnova

I letos připravíme malé pohoštění v rámci galerijní noci. Zastavte se na sklenku dobrého vína, nebo si přijďte ochutnat naše olivové oleje. Akce začíná v 17 hodin. Trutntovskou vinotéku proto zavřeme o něco dříve.


prosinec

2.12. Rozsvícení vánčního stromu na Krakonošově náměstí v Trutnově

Po loňské nekonečné frontě se letos pokusíme o něco lépe připravit. Plánujeme více várnic a víc lidí ve stánku. Zastavte na Krakonošovo náměstí na náš poctivý svařák z dobrého portugalského vína i letos.

?.-?.12. Malé adventní trhy UFFO Trutnov

Poslední tradiční akcí roku jsou Malé adventní trhy v Trutnově. I letos pro vás v Uffu budeme vařit náš poctivý svařák a připravovat horké portské. A samozřejmě nejen to. Přivezeme některá vína, dárkové sady, olivové oleje a další portugalské dobroty. Jedinou změnou pro letošní rok je naše pouze dvoudenní účast. V Uffu se letos můžeme potkat v pátek a v sobotu. Ve čtvrtek budeme celý dený k zastižení v naší vinotéce.


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.