Kalendář akcí

Abychom Vám s našimi produkty byli ještě blíž, účastníme se mnohých vinařských akcígastro festivalů. Níže naleznete seznam akcí, na kterých se s Vámi rádi potkáme a kde můžete naše vína a olivové oleje ochutnat a zakoupit.

doprava-stickerNa uvedené akce vám dovezeme všechny vaše objednávky zdarma!

Při dokončování objednávky v našem internetovém obchodě stačí ve volbě dopravy zvolit možnost doručení zdarma na Vámi požadovanou akci. Zboží Vám osobně přivezeme a Vy ušetříte náklady na dopravu. Objednaná vína nebo olivové oleje si u nás klidu převezmete kdykoliv v průběhu akce. Platba předem není podmínkou.


Leden

16. 1. Listování v Trutnově - Michal Viewegh

První letošní Listování začne pěkně zostra. Své knihy přijede představit Michal Viewegh. A pozor, Listování se tentokrát uskuteční netradičně v kině Vesmír. Samotné Listování začíná v 19 hodin. Listovací kavárnička s našimi víny a dobrotami od Sladkých teček bude připravena o hodinu dřív. 

28. 1. Listování v Trutnově - Hry bez hranic

V dalším Listování se vracíme na tradiční místo do kinosálu ZŠ Mládežnická. Listování bude tentokrát na téma Hry bez hranic a začne ve 20:30. Listovací kavárnička s našimi víny a dobrotami od Sladkých teček bude připravena tradičně o hodinu dřív. 


Únor

20. 2. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Hradci Králové

Téměř tradiční únorová degustace se odehraje ve středu 20. února v Hradci Králové. Celou ochutnávku pořádá Česká vinotéka U svatého Václava, na kterou se také obracejte při rezervaci míst a také s dalšími dotazy. Telefon do vinotéky je 605 280 258.


Březen

20. 3. Listování v Trutnově - Margit Slimáková

Březnové Listování bude velmi zdravé! Svou Velmi osobní knihu o zdraví představí její autorka Margit Slimáková. Listování začíná v 19 hodin v kinosále ZŠ Mládežnická. Listovací kavárnička s našimi víny a tentokrát i olivovými oleji bude připravena o hodinu dřív. 


Duben

4.-6.4. Garden Food Festival, Praha Karlín

Třídenní festival v zahradách Invalidovny tentokrát s naší účastí. Mimo gastronomických zážitků se můžete těšit na bohatý doprovodný program a třeba také na porotce a soutěžící z TV show MasterChef Česko. Po dobu festivalu bude naše vinotéka v Karlíně uzavřena


Květen


4. 5.
Hradecké nábřeží gurmánů - chuť jara

Stejně jako loni, i letos se s vámi rádi uvidíme v Hradci Králové na Smetanově nábřeží. Přijďte ochutnat nové ročníky Vinho Verde a dalších vín nebo třeba naše oblíbené olivové oleje. Akce probíhá od 10 do 18 hodin.

4. 5. Street food festival Nymburk

Novinkou v naší roadshow je Street Food Festival Nymburk. Akce se koná od 10 do 20 hodin v lokalitě Nymburská špička. Zastavte se na sklenku vychlazeného Vinho Verde, decku perfektního červeného nebo třeba ochutnat naše olivové oleje.

13. 5. Listování v Trutnově -  Můj příběh 9:58, Hejlík

V květnu nás čekají hned dvě Listování. To první bude s Lukášem Hejlíkem a Alanem Novotným na téma Můj příběh 9:58. Listování začíná ve 20:30 v kinosále ZŠ Mládežnická. Listovací kavárna bude připravena jako vždy o hodinu dříve.

18. 5. Setkání pod platany - Praha, Karlínské náměstí

V květnu se s vámi poprvé potkáme na farmářském trhu na Karlínském náměstí. Trhy jsou hned vedle kostela a začínají v 9h. Končit budou v 16h. Těšit se můžete na ochutnávku vín Vinho Verde, chybět nebudou ani portská vína, olivové oleje, olivy a sardinky. 

23. 5. Listování v Trutnově -  Boss Babiš, Jaroslav Kmenta

Nenechte si ujít květnové Listování s Jaroslavem Kmentou a jeho knihou Boss Babiš. Tentokrát v kině Vesmír od 19 hodin. Listovací kavárnička včetně perfektně nachlazených vín bude připravena už o hodinu dřív. 

25. 5. Trutnovské vinařské slavnosti

15. ročník Trutnovských vinařských slavností si dobře zapiště do diáře. K ochutnání bude spousta nových ročníků našich vín a chybět nebudou ani olivové oleje. Akce se uskuteční, jako již tradičně, od 10 do 16 hodin ve staré radnici na Krakonošově náměstí.  


Červen

8. 6. Festival ambasád FOOD and CULTURE Dejvice

Letos již čtvrtý ročník akce se uskuteční opět v Dejvicích na Kulaťáku. V rámci standardních farmářských trhů budete mít možnost ochutnat a zakoupit dobroty z celého světa. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program v gesci ambasád. Zastavte se ochutnat portugalská vína a olivové oleje k našemu stánku. Těšit se na vás budeme od 8 do 18 hodin. 

10. 6. Listování v Trutnově -  Petr Grandl, 1. opravdové Trutnovské Listování

Tohle Listování si nenechte ujít. Historicky první Listování s trutnovským autorem určitě bude stát za to. Stejně tak jako bude stát za to, si před Listováním dát sklenku dobrého vína a něco sladkého na zub :) Listování začíná v 19 hodin. Kavárnička bude připravena o hodinu dřív. 

21.-22. 6. Tradiční Sardinhada a Festa Junina ve Stromovce

V pátek a sobotu se na vás bude Petra těšit v pražské Stromovce v prostoru Gauč. Lusofonní trh proběhne v pátek v rámci tradiční Sardinhády a doprovázen bude divadelním představením v portugalštině nebo koncertem elektronické hudby s africkými rytmy. Petru můžete na lusofonním trhu navštívit i v sobotu, kdy bude program ještě rozmanitější. Podrobné info k oběma akcím je zde.  


Srpen

23.-24.8. Pardubický festival vína

Tradiční letní vinařskou akci na Pardubickém zámku si ani letos nenecháme ujít. V pátek se na vás budeme těšit od 13 do 24 hodin a v sobotu od 12 do 18 hodin. Tak na viděnou v Pardubicích.


Září

3. 9. Listování v Trutnově -  Český ráj

První Listování po prázdninách začíná ve 20:30 v kinosále ZŠ Mládežnická. Kavárnička bude připravena od sedmi hodin. 

14. 9. Trojské vinobraní

Jednou z posledních venkovních vinařských akcí je pro nás tradičně Troja. A ani letos to nebude jinak. Petra se na vás bude těšit od 11 do 22 hodin v areálu Trojského zámku. Zastavte se na skleničku nebo pro oblíbený olivový olej. 

16. 9. Listování v Trutnově -  autorské čtení s Tomášem Šebkem

Další poprázdninové Listování tentokrát s Tomášem Šebkem, autorem několika knih, lékařem bez hranic a chirurgem. Tohle Listování bude opět stát za to. Kavárnička bude připravena od 18 hodin v předsálí kina ZŠ Mládežnická. Samotné Listování začne v sedm večer. 

28. 9. Hradecký koštýř

Tradiční akce ve sváteční den se opět rádi zúčastníme. Zastavte se na sklenku Vinho Verde nebo třeba na červenou Marianu z Alenteja. Chybět nebudou ani naše olivové oleje. Na viděnou v Hradci. 


Říjen

6. 10. Listování v Trutnově -  Robert Fulghum

Tohle Listování si nenechte ujít. Robert Fulghum bude po druhé v Trutnově a opět to bude pecka! Listování začíná ve 20 hodin v kině Vesmír! Vzhledem k naší dovolené bude naše "pojízdná vinotéka" fungovat tentokrát v omezeném režimu. O vaši milovanou Marianu ale nepřijdete! :) 


Listopad

12. 11. Listování v Trutnově -  Holčička a cigareta, Hejlík

A zase to Listování a zase ten Hejlík! Zastavte se na sklenku dobrého vína před další skvělou Listovačkou. Jako tradičně v kinosále ZŠ Mládežnická.


Prosinec

1. 12. Rozsvěcení vánočního stromu - Trutnov, Krakonošovo náměstí

Akce, na které nemůžeme chybět s naším poctivým svařákem a horkým portským.

9. 12. Narozeninové Listování v Trutnově

Tak tohle Listování si rozhodně nenechte ujít. Křest knihy trutnovského autora Jana Macka, spousta vína, kapela Jakž Takž, aftery párty ... Tohle listování bude pecka!

21.-22.12. Mint Market - Praha, Holešovice

Téměř poslední šance nakoupit dárky na pořádnou portugalskou nadílku! V Pražské tržnici se na vás bude těšit Petra s našimi nejen portskými víny, oleji a sardinkami. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.