Kalendář akcí

Abychom Vám s našimi produkty byli ještě blíž, účastníme se mnohých vinařských akcígastro festivalů. Níže naleznete seznam akcí, na kterých se s Vámi rádi potkáme a kde můžete naše vína a olivové oleje ochutnat a zakoupit.

doprava-stickerNa uvedené akce vám dovezeme všechny vaše objednávky zdarma!

Při dokončování objednávky v našem internetovém obchodě stačí ve volbě dopravy zvolit možnost doručení zdarma na Vámi požadovanou akci. Zboží Vám osobně přivezeme a Vy ušetříte náklady na dopravu. Objednaná vína nebo olivové oleje si u nás klidu převezmete kdykoliv v průběhu akce. Platba předem není podmínkou.


Leden

16. 1. Listování v Trutnově - Michal Viewegh

První letošní Listování začne pěkně zostra. Své knihy přijede představit Michal Viewegh. A pozor, Listování se tentokrát uskuteční netradičně v kině Vesmír. Samotné Listování začíná v 19 hodin. Listovací kavárnička s našimi víny a dobrotami od Sladkých teček bude připravena o hodinu dřív. 

28. 1. Listování v Trutnově - Hry bez hranic

V dalším Listování se vracíme na tradiční místo do kinosálu ZŠ Mládežnická. Listování bude tentokrát na téma Hry bez hranic a začne ve 20:30. Listovací kavárnička s našimi víny a dobrotami od Sladkých teček bude připravena tradičně o hodinu dřív. 


Únor

20. 2. Řízená degustace našich vín a olivových olejů v Hradci Králové

Téměř tradiční únorová degustace se odehraje ve středu 20. února v Hradci Králové. Celou ochutnávku pořádá Česká vinotéka U svatého Václava, na kterou se také obracejte při rezervaci míst a také s dalšími dotazy. Telefon do vinotéky je 605 280 258.


Březen

20. 1. Listování v Trutnově - Margit Slimáková

Březnové Listování bude velmi zdravé! Svou Velmi osobní knihu o zdraví představí její autorka Margit Slimáková. Listování začíná v 19 hodin v kinosále ZŠ Mládežnická. Listovací kavárnička s našimi víny a tentokrát i olivovými oleji bude připravena o hodinu dřív. 


Duben


Květen


Červen


Srpen


Září


Říjen


Listopad


Prosinec

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.