Kalendář akcí

Abychom Vám s našimi produkty byli ještě blíž, účastníme se mnohých vinařských akcígastro festivalů. Níže naleznete seznam akcí, na kterých se s Vámi rádi potkáme a kde můžete naše vína a olivové oleje ochutnat a zakoupit.

doprava-stickerNa uvedené akce vám dovezeme všechny vaše objednávky zdarma!

Při dokončování objednávky v našem internetovém obchodě stačí ve volbě dopravy zvolit možnost doručení zdarma na Vámi požadovanou akci. Zboží Vám osobně přivezeme a Vy ušetříte náklady na dopravu. Objednaná vína nebo olivové oleje si u nás klidu převezmete kdykoliv v průběhu akce. Platba předem není podmínkou.


Leden

15. 1. Listování v Trutnově - Markéta Lukášková

Při prvním Listování roku 2020 představí autorka Markéta Lukášková svou knihu Losos v kaluži. Představení začíná ve 20 hodin v kinosále ZŠ Mládežnická. Kavárnička bude tradičně připravena o hodin dřív.   


Únor

12. 2. Řízená degustace Hradec Králové - U Královny Elišky 

O tradiční únorovou degustaci v Hradci ani letos nepřijdete. Tentokrát se uvidíme 12.2. od 19 hodiny v salonku Hotelu U Královny Elišky. Místo je nutné rezervovat v České vinotéce U sv. Václava v Hradci na Malém náměstí 113 nebo telefonicky na čísle 605 280 258.


Březen

ODLOŽENO (18. 3.) Listování v Trutnově - Jak se stát diktátorem, Alan Novotný

Po krátké pauze zase Listovačka! Tentokrát na téma Jak se stát diktátorem s miláčkem trutnovského publika Alanem Novotným. Kavárna v kinosále ZŠ Mládežnická pro vás bude připravena od 19 hodin. Samotné Listování začíná v osm.


Duben

29. 4. Listování v Trutnově - Bitevní pole, Hejlík a Dostálová

Na konci dubna Listovačka s vaším milovaným Lukášem Hejlíkem. Tentokrát na téma Bitevní pole. Kavárna v kinosále ZŠ Mládežnická pro vás bude připravena od 18:30 hodin. Samotné Listování začíná o půl osmé.


Květen

20. 5. Listování v Trutnově - Špeky (od autora Červeného trpaslíka), Oubram a Hollá

A zase Listovačka! Čeká vás humorný příběh autora Červeného trpaslíka Roba Granta o tom, jak těžký život mají tlusťoši. Kavárna v kinosále ZŠ Mládežnická pro vás bude připravena od 18:30 hodin. Samotné Listování začíná o půl osmé.


Červen

 

Srpen

 

Září

 

Říjen

 

Listopad


Prosinec